security

Barracuda Cloud-to-Cloud Backup

Barracuda Cloud-to-Cloud Backup - Kopia zapasowa z chmury do chmury. Łatwa w użyciu kopia zapasowa SaaS dla wszystkich danych Microsoft 365.  • Łatwy w użyciu - Szybko i łatwo wyszukuj i odzyskuj dokładnie te dane, których potrzebujesz, dzięki nowo zaprojektowanemu interfejsowi użytkownika, który jest dostępny z dowolnego miejsca za pośrednictwem połączenia internetowego.
  • Elastyczne, kompleksowe wsparcie Office 365 - Twórz kopie zapasowe wszystkich danych Teams, Exchange, SharePoint i OneDrive, a następnie wybierz pełne lub szczegółowe przywracanie w zależności od konkretnych potrzeb
  • Cloud Native - Twoje dane Office 365 znajdują się już w chmurze - zapisywanie bezpiecznych, zaszyfrowanych kopii zapasowych w tej samej sieci oznacza lepszą wydajność i natychmiastową skalowalność.

Barracuda Cloud-to-Cloud Backup jest również dostępny jako wbudowany komponent Barracuda Essentials, najbardziej wszechstronnej platformy bezpieczeństwa poczty e-mail w branży.


Barracuda Essentials szybko filtruje i oczyszcza każdą wiadomość e-mail przed dostarczeniem jej na serwer pocztowy, aby chronić Cię przed zagrożeniami przenoszonymi przez pocztę e-mail. Wykorzystując skanowanie antywirusowe, punktację spamu, analizę zamiaru w czasie rzeczywistym, ochronę linków URL, kontrolę reputacji i inne techniki, Barracuda Essentials zapewnia najlepszy możliwy poziom ochrony.

Źródło: barracuda.com


Zabezpiecz Swoje projekty oraz informacje firmowe przed ich przypadkowym usunięciem czy awarią sprzętu.


Wycena licencji dla firm


lub przez Kontakt za pośrednictwem poczty e-mail


Kontakt Barracuda Cloud-to-Cloud Backup

Autor

Rafał Butanowicz

President of Company

Freelancer przedsiębiorczy - specjalizuje się w transakcjach B2B oraz B2C. Pracuje nad rozwojem witryny specjalizującej się w sprzedaży i rejestracji oprogramowania. Kibicuje Swojej żonie zbierającej laury w biegach górskich. Nie posiada Social Media.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Zaloguj się żeby skomentować